Responsive image
26.07.2023

Банк "International Bank of Tajikistan" сумісно з VISA International запустив цифровий-гаманець у мобільному застосунку IBT24.


Найбільший банк Таджикистану "International Bank of Tajikistan" запустив NFC-гаманець у мобільному застосунку IBT24, за допомогою якого клієнти банку зможуть оплачувати товари та сервіси, використовуючи смартфон на ОС Android, не дістаючи банківську картку. NFC-гаманець інтегрований із сервісом VTS (Visa Token Service) з використанням програмних комплексів DSP Issuer і DSP FastTack від компанії CARTSYS LLC.

DSP ISSUER - це рішення для управління цифровими гаманцями, що використовують HCE-технологію, яке забезпечує взаємодію з хмарними сервісами токенізації. За допомогою сервера Issuer Wallet Server мобільні гаманці надсилають запити на створення токена або управління токеном у хмарні сервіси токенізації VTS (Visa Token Service). Issuer Wrapper SDK інтегрується в мобільний застосунок банку та взаємодіє із сервером Issuer Wallet Server.

Цифровий-гаманець IBT24 надає можливості:

- оцифровувати платіжні картки;

-  безпечно зберігати дані, що використовуються для проведення операції, не зберігаючи при цьому дані банківських карт у телефоні;

- керувати повним життєвим циклом оцифрованих карток;

- підтримувати декілько оцифрованих карт на одному пристрої або на різних пристроях клієнта;

- блокування всіх оцифрованих карток у разі втрати телефону;

- захист від несанкціонованого використання за допомогою відбитка пальця або пароля.

Компонент DSP FastTack підтримує життєвий цикл токена та забезпечує технологію токенізації карток для електронної комерції (e-commerce).

Також компонент DSP FastTack підтримує інтеграцію з міжнародними платіжними сервісами: Apple Pay, Google Pay, Swatch Pay, Garmin Pay, Samsung Pay, FITBIT_Pay. Одну з цих платіжних систем, а саме Garmin Pay, банк IBT вже представив для своїх клієнтів. Любителі активного способу життя тепер можуть здійснювати безконтактні оплати за допомогою спортивних смарт-годинників Garmin.

У перспективі, коли в Таджикистані будуть підтримуватися платіжні системи Apple Pay, Google Pay тощо, банк зможе використовувати, вже імплементований, програмний комплекс DSP FastTack для швидкого та ефективного запуску цих платіжних систем. Реалізацію такого проекту можна виконати в дуже короткі терміни.

Про компанію

Компанія Cartsys LLC заснована в 2020 році і є правонаступником компанії CTS LLC заснованої в 2001 році. Компанія Cartsys є партнером міжнародної платіжної системи Visa.

Контакти:

cartsys.com.ua

info@cartsys.com.ua