Responsive image
17.09.2021

Держателі карток Mastercard від ОКСІ БАНКУ отримали можливість платити з Google Pay


Оплати смартфоном із Google Pay доступні у громадському транспорті, місцях для відпочинку, торгових точках

Відтепер клієнти ОКСІ БАНКУ – держателі карток Mastercard – зможуть безконтактно розраховуватися смартфоном з NFC або оплачувати покупки онлайн в один клік за допомогою глобального сервісу Google Pay.

Оплати смартфоном із Google Pay доступні у громадському транспорті, місцях для відпочинку, на заправках, у супермаркетах, кафе та ресторанах — достатньо лише піднести телефон до безконтактного платіжного термінала. Оплата смартфоном із Google Pay можлива навіть тоді, коли телефон знаходиться у режимі польоту. 

«Ми постійно удосконалюємося, щоб покращувати платіжний досвід наших клієнтів. Раді, що оперативно разом із партнерами з Mastercard ми реалізували Google Pay для власників всіх карток ОКСІ БАНКУ. І на цьому не зупиняємося. Найближчим часом наші клієнти (і фізичні, і юридичні особи) отримають ще більше нових продуктів та  корисних фіч, які спростять користування платіжними інструментами, — розповів акціонер АТ «ОКСІ БАНК», фінтех-експерт Ігор Фісун.

Безконтактна оплата за допомогою Google Pay доступна на смартфонах із операційною системою Android версії не нижче 5.0 і вбудованим чипом NFC. Також оплачувати покупки безконтактно можна і смарт-годинниками з NFC на базі Wear OS 2.15 або вище.

Щоб почати користуватися сервісом Google Pay, потрібно завантажити застосунок на Play Market та додати до цифрового гаманця дані банківських карток Mastercard від ОКСІ БАНКУ. Для оплати необхідно лише активувати телефон або розблокувати екран смартфону за допомогою пароля, графічного ключа або біометрії та піднести пристрій до платіжного терміналу.

Оплати з Google Pay надійно захищені: сервіс працює на базі глобальної цифрової платформи токенізації від Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється унікальною 16-значною комбінацією цифр чи, інакше кажучи, токеном. Токен замінює фактичні дані банківської картки під час оплати, забезпечуючи максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

АТ «ОКСІ БАНК» — це невеликий український банк із відділеннями в Києві, Львові, Харкові, Хмельницькому, Ужгороді та Луцьку. Банк надає класичні послуги фізичним особам та пропонує послуги із приймання платежів онлайн-бізнесу. У травні цього року ОКСІ БАНК приєднався до найбільшої за кількістю випущених карток платіжної системи — UnionPay International. У найближчих планах банку — розвиток e-commerce та корпоративного напрямку, запуск мобільного банкінгу та нових продуктів для приватних клієнтів. ОКСІ БАНК увійшов до рейтингу «Банки — 2021» як найкращий невеликий роздрібний банк із приватним капіталом.