Responsive image
27.02.2020

IdeaBank запровадив сервіс токенізації з Mastercard та Google Pay.


    Реалізуючи проект підключення банку до глобального цифрового гаманця Google Pay, IdeaBank у партнерстві з компанією «Картковими Технології та Системи», інтегрувала систему FastTack для взаємодії з сервісом токенізації Mastercard. Таким чином, клієнти IdeaBank, які використовують платіжну картку Mastercard та є власниками Android- смартфонів зможуть здійснювати оплату товари та послуги безконтактно за допомогою мобільних та носимих пристроїв.

    Google Pay – глобальний сервіс платежів, що дозволяє здійснювати оплату  за допомогою мобільних пристроїв з використанням технології NFC. Такими пристроями є  смартфони, планшети на платформі Android або смарт годинники.

  Платіжна система Mastercard пропонує цей сервіс з використанням глобальної платформи токенізації MasterCard Digital Enablement Service (MDES). Платформа допомагає перетворити підключені пристрої, наприклад, смартфон з NFC-чіпом, у безпечний платіжний інструмент за допомогою спеціального шифрованого ключа — токена.

Це вже другий проект Ідея банка з компанією «Картковими Технології та Системи» з впровадження сервісів токенізації для глобальних гаманців. Реалізація першого проекту відбулася у грудні 2019 року за участі платіжної системи Visa та глобального гаманця Google Pay.

 

Чекаємо впровадження Apple Pay.